Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 По-добра грижа за облеклото

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
siesta_del_sol
Напредвам
Напредвам
siesta_del_sol


Female
Брой мнения : 70
Age : 34
Населено място : София
Registration date : 13.01.2007

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyСря Яну 24, 2007 1:43 pm

По-добра грижа за облеклото Impr
* Какво означават символите за грижа за дрехите

Символите за грижа за дрехите дават полезна информация, която може да ви спести време и пари. По-чистите и по-свежи дрехи ще бъдат носени по-дълго. Ако дрехите са устойчиви на избелване по-лесно се поддържат чисти.
Някои дрехи може да нямат етикети със символи за грижа за дрехите, затова следвайте инструкциите на избелващите продукти за да тествате тъканите за устойчивост на цветовете.

По-добра грижа за облеклото M_mw_normИнструкции за ПРАНЕ

По-добра грижа за облеклото S_mw30cdПране в пералня със студена вода
По-добра грижа за облеклото S_mw40cdПране в пералня с топла вода
По-добра грижа за облеклото S_mw50cdПране в пералня с гореща вода
По-добра грижа за облеклото S_mw30cpdПране в пералня със студена вода при програма за пране с предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_mw40cpdПране в пералня с топла вода при програма за пране с предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_mw50cpdПране в пералня с гореща вода при програма за пране с предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_mw30cgdПране в пералня със студена вода при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_mw40cgdПране в пералня с топла вода при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_mw50cgdПране в пералня с гореща вода при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_hndwДа се пере само ръчно
По-добра грижа за облеклото S_w_donotДа не се пере

По-добра грижа за облеклото M_b_anyИнструкции за ИЗБЕЛВАНЕ

По-добра грижа за облеклото S_b_anyДрахата може да се избелва при необходимост с всякакви избелващи продукти
По-добра грижа за облеклото S_b_nonchlПри нужда от избелване да се използват само избелващи продукти без хлор
По-добра грижа за облеклото S_b_dont_sДа не се избелва - препоръчително е да не се използват избелващи продукти - белина, включително и избелващи прахове. Ако използвате такива направете тест за безопасност при избелването.

По-добра грижа за облеклото M_dryИнструкции за СУШЕНЕ

По-добра грижа за облеклото S_td_nornhДа се центрофугира без нагряване
По-добра грижа за облеклото S_td_nor_lДа се центрофугира с малко нагряване
По-добра грижа за облеклото S_td_nor_mДа се центрофугира със средно нагряване
По-добра грижа за облеклото S_td_nor_hДа се центрофугира с високо нагряване
По-добра грижа за облеклото S_td_pp_nhДа се центрофугира без нагряване при програма за предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_td_pp_lДа се центрофугира с малко нагряване при програма за предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_td_pp_mДа се центрофугира със средно нагряване при програма за предотвратяване на намачкването
По-добра грижа за облеклото S_td_gennhДа се центрофугира без нагряване при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_td_gen_lДа се центрофугира с малко нагряване при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_td_gen_mДа се центрофугира със средно нагряване при програма за предпазване на нежните тъкани
По-добра грижа за облеклото S_td_donotДа не се центрофугира
По-добра грижа за облеклото S_dr_lineДа се суши на въже или стойка в стая или на открито
По-добра грижа за облеклото S_dr_dripОставете мокрите дрехи във висящо положение да се оцедят сами без ръчно оформяне
По-добра грижа за облеклото S_dr_flatДа се суши в хоризонтално положение
http://www.fashion.bg/care_symbols/images/s_dr_shade.jpg[/img]Да се суши на сянка
По-добра грижа за облеклото S_wr_donotДа не се усуква

По-добра грижа за облеклото M_ir_tallИнструкции за ГЛАДЕНЕ

По-добра грижа за облеклото S_ir_talllМоже да се глади с пара или на сухо при ниска температура
По-добра грижа за облеклото S_ir_tallmМоже да се глади с пара или на сухо при средна температура
По-добра грижа за облеклото S_ir_tallhМоже да се глади с пара или на сухо при висока температура
По-добра грижа за облеклото S_ir_nostmДа не се глади с пара
По-добра грижа за облеклото S_ir_donttДа не се глади

По-добра грижа за облеклото M_dc_circleИнструкции за ХИМИЧЕСКО ЧИСТЕНЕ

По-добра грижа за облеклото S_dc_circleЗа почистване на дрехата може да се използва химическо чистене
По-добра грижа за облеклото S_dc_donotДа не се използва химическо чистене

Източник на информацията е textileaffairs.com

_________________
Първо удоволствието и почивката,а после работата...ако остане време Wink
Върнете се в началото Go down
https://b-stylish.niceboard.com
sladkata_ditka
Новак
Новак
sladkata_ditka


Female
Брой мнения : 10
Age : 33
Населено място : Burgas
Registration date : 06.09.2010

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyПон Сеп 06, 2010 3:49 pm

е дами как сте много подробно обяснено браво аз много не обичам да пускам пералня но сам луда на тема чистене постояно се чистя нещо в къщи
Върнете се в началото Go down
petariana
Новак
Новак



Female
Брой мнения : 25
Age : 36
Населено място : sofia
Registration date : 08.01.2013

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyСъб Яну 12, 2013 7:55 pm

Супер полезна информация. Благодаря. Ето и за всички останали малко полезна информация и от мен:
МАКС ПЛЮС
VoxDesign
реклама във Фейсбук от BeShared
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyПет Авг 21, 2020 1:19 pm

Върнете се в началото Go down
rc1346
Новак
Новак



Male
Брой мнения : 1
Age : 43
Населено място : София
Registration date : 29.10.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyЧет Окт 29, 2020 10:16 pm

Благодаря за информацията!
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyСря Ное 18, 2020 9:28 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyНед Мар 07, 2021 11:05 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyНед Ное 28, 2021 6:15 pm

имам проблем с черните дрехи, избеляват ми много бързо.....на какво се дължи
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyВто Юли 12, 2022 1:25 pm

пробвах с прах за черни дрехи и вече нямам този проблем
колан за кръст,спалня стокхолм,италиански препарати,стелки за обувки
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyЧет Сеп 29, 2022 11:31 am

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyПон Окт 31, 2022 5:27 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото EmptyСъб Дек 17, 2022 9:59 pm

имам някакви странни петна по една блуза...не знам откъде са и не знам как да ги махна...приемам съвети
оригинални мъжки маратонки,security system contactor,стреч фолио,ботуши за момичета
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По-добра грижа за облеклото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-добра грижа за облеклото   По-добра грижа за облеклото Empty

Върнете се в началото Go down
 
По-добра грижа за облеклото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Домакинство :: Домашна работа-
Идете на: