Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 може ли препоръки?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
billionaire
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 34
Age : 25
Населено място : София
Registration date : 02.11.2023

може ли препоръки? Empty
ПисанеЗаглавие: може ли препоръки?   може ли препоръки? EmptyНед Апр 21, 2024 8:46 pm

Привет. Имаме апартамент, който до скоро отдавахме под наем.И въпреки нашата изрична забрана да се пуши вътре, наемателите го правеха, без наше знание. Но както и да е. Сега искаме да освежим жилището си, защото ни се налага да се нанесем в него. В тази връзка, искаме да се "отървем" от лошата миризма на тютюн, с която сякаш е пропито навсякъде. Бихте ли ми препоръчали ефективен начин за това? Много ще се радвам да се отзовете на въпроса ми. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
https://www.calistotours.bg/
publicrelations
Напредвам
Напредвам
publicrelations


Other / Decline to state
Брой мнения : 76
Age : 26
Населено място : Пловдив
Registration date : 29.06.2023

може ли препоръки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: може ли препоръки?   може ли препоръки? EmptyПон Апр 22, 2024 1:41 pm

Здравейте. Много неприятен проблем. Миналата година се бяхме сблъскали с нещо подобно, но беше миризма на мухъл. Не знам жител на кой град сте, но има фирма, която се занимава с това. Разгледайте този сайт hlebarkite.bg Там има подробна информация . Ние сме се възползвали от техните услуги и мога да кажа, че определено след тяхната работа, миризмата изчезна.Дано ви е от полза. Желая ви успех.
Върнете се в началото Go down
https://pitagor.bg/
 
може ли препоръки?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Лайфстайл :: Социален живот-
Идете на: