Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 гаранция на интересите при продажба на имот

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Prada99
Напредвам
Напредвам



Other / Decline to state
Брой мнения : 85
Age : 24
Населено място : София
Registration date : 18.07.2023

гаранция на интересите при продажба на имот Empty
ПисанеЗаглавие: гаранция на интересите при продажба на имот   гаранция на интересите при продажба на имот EmptyПет Мар 15, 2024 7:37 pm

Привет. Продаваме апартамента, в който живеем, защото сме в процес на покупка на по-голям такъв. Обмисляме да го направим с посредничеството на агенция за недвижими имоти. И т.к. до сега не сме се възползвали от такива услуги, имам един въпрос, на който се надявам тук да открия отговор. Как може брокерът да гарантира защита на интересите на клиента при търсенето и закупуването на апартамент? Ще се радвам да ми съдействате като изразите мнение или ме насочите към някаква информация. Предварително благодаря.
Върнете се в началото Go down
https://rs-auto.bg/
Gencho863
Новак
Новак



Male
Брой мнения : 18
Age : 24
Населено място : Pleven
Registration date : 10.06.2023

гаранция на интересите при продажба на имот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гаранция на интересите при продажба на имот   гаранция на интересите при продажба на имот EmptyПон Мар 18, 2024 9:47 am

Здравейте. Брокерът гарантира защита на интересите на клиента чрез изпълнение на функции като събиране на оферти, провеждане на преговори, осигуряване на правна подкрепа и предоставяне на информация за пазарните тенденции. Това осигурява успешно изпълнение на сделката и защита на интересите на клиента. Според мен и опита, който имам в отношенията си с брокери, мисля че е най-удачно използването на техните професионални услуги. Тук ще откриете по-подробна информация по поставения от вас въпрос. Успех.
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

гаранция на интересите при продажба на имот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гаранция на интересите при продажба на имот   гаранция на интересите при продажба на имот EmptyПон Мар 18, 2024 11:23 pm

важно си е да има брокер
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





гаранция на интересите при продажба на имот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гаранция на интересите при продажба на имот   гаранция на интересите при продажба на имот Empty

Върнете се в началото Go down
 
гаранция на интересите при продажба на имот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Лайфстайл :: Социален живот-
Идете на: