Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 имам питане :))

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
richi
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Other / Decline to state
Брой мнения : 101
Age : 33
Населено място : Варна
Registration date : 18.07.2023

имам питане :)) Empty
ПисанеЗаглавие: имам питане :))   имам питане :)) EmptyПон Мар 11, 2024 4:03 pm

Здравейте. До скоро имах някой финансови задължения, които изчистих. В тази връзка, имам едно питане: Как можем да се предпазим от задлъжения в парично изражение? Можем ли изобщо да го направим? Поставям въпроса, т.к. искам да се постарая занапред да не съм финансов длъжник. Благодаря на отзовалите се.
Върнете се в началото Go down
https://ski-bg.com/
Gencho863
Новак
Новак



Male
Брой мнения : 18
Age : 24
Населено място : Pleven
Registration date : 10.06.2023

имам питане :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам питане :))   имам питане :)) EmptyВто Мар 12, 2024 3:52 pm

Здравейте. За да се предпазим от задлъжняване, трябва да изготвим добре структуриран финансов план, който да ни помогне да балансираме приходите и разходите, да проследим текущите задължения и да предвидим годишните сметки. Предлагам ви да изчетете тази статия https://pixelmedia.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BC-%D1%81-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81/ за да се запознаете по-добре с въпроса. Успех.
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

имам питане :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам питане :))   имам питане :)) EmptyПон Мар 18, 2024 11:21 pm

мерси за линка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





имам питане :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам питане :))   имам питане :)) Empty

Върнете се в началото Go down
 
имам питане :))
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Лайфстайл :: Социален живот-
Идете на: