Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 моля ви за малко повече информация по темата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
sunset
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 35
Age : 33
Населено място : Петрич
Registration date : 25.10.2023

моля ви за малко повече информация по темата Empty
ПисанеЗаглавие: моля ви за малко повече информация по темата   моля ви за малко повече информация по темата EmptyСря Мар 06, 2024 10:37 pm

Здравейте. Имам нужда от малко повече информация, относно детските столчета за кола. Кога се използват детски столчета за кола и до колко години са необходими? Ще се радвам да споделите информация с мен, коят да е актуална към момента. Благодаря на отзовалите се.
Върнете се в началото Go down
https://bojestveni.com/
richi
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Other / Decline to state
Брой мнения : 101
Age : 33
Населено място : Варна
Registration date : 18.07.2023

моля ви за малко повече информация по темата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви за малко повече информация по темата   моля ви за малко повече информация по темата EmptyЧет Мар 07, 2024 3:22 pm

Привет. Детски столчета за кола се използват от рождението до достигането на 36 килограма тегло на детето. В началото, ако детето е под двегодишна възраст, се използва столче, което гледа назад. След 2 годишна възраст преминаваме към гледащо напред бебешко столче, а при деца от 4 до 8 години се ползват детски седалки, които се прихващат с фабричния предпазен колан на автомобила. Повече подробности по темата ще откриете тук.
Върнете се в началото Go down
https://ski-bg.com/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

моля ви за малко повече информация по темата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви за малко повече информация по темата   моля ви за малко повече информация по темата EmptyПон Мар 18, 2024 11:21 pm

супер полезна инф
Върнете се в началото Go down
sunset
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 35
Age : 33
Населено място : Петрич
Registration date : 25.10.2023

моля ви за малко повече информация по темата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви за малко повече информация по темата   моля ви за малко повече информация по темата EmptyВто Мар 26, 2024 4:05 pm

И аз така мисля. Благодаря ви.
Върнете се в началото Go down
https://bojestveni.com/
Sponsored content





моля ви за малко повече информация по темата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви за малко повече информация по темата   моля ви за малко повече информация по темата Empty

Върнете се в началото Go down
 
моля ви за малко повече информация по темата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Лайфстайл :: Социален живот-
Идете на: