Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 доминиращи тенденции в мъжката мода?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
publicrelations
Напредвам
Напредвам
publicrelations


Other / Decline to state
Брой мнения : 75
Age : 26
Населено място : Пловдив
Registration date : 29.06.2023

доминиращи тенденции в мъжката мода? Empty
ПисанеЗаглавие: доминиращи тенденции в мъжката мода?   доминиращи тенденции в мъжката мода? EmptyСъб Мар 02, 2024 10:37 pm

Здравейте. Някой от вас, може ли да ми даде малко повече детайли по един въпрос, свързан с мъжката мода? Какви цветови тенденции ще доминират в мъжката мода през 2024 година? Моля, тези от вас, които са запознати, да вземат оношение по темата. Предварително благодаря.
Върнете се в началото Go down
https://pitagor.bg/
richi
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Other / Decline to state
Брой мнения : 101
Age : 33
Населено място : Варна
Registration date : 18.07.2023

доминиращи тенденции в мъжката мода? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доминиращи тенденции в мъжката мода?   доминиращи тенденции в мъжката мода? EmptyПон Мар 04, 2024 11:01 am

Здравейте. През 2024 година, в мъжката мода ще влезе феерия от цветове, като камуфлажни елементи, тъмни цветове като черно, кафяво, сиво и синьо, както и пастелни тонове ще бъдат доминиращи. Тези цветови комбинации ще предложат разнообразие и възможности за монохромни съчетания в мъжките модни визии. Коментирам въпроса, защото и аз сравнително наскоро се запознах с тенденциите. Повече информация, ще откриете на този линк
Върнете се в началото Go down
https://ski-bg.com/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

доминиращи тенденции в мъжката мода? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доминиращи тенденции в мъжката мода?   доминиращи тенденции в мъжката мода? EmptyСря Мар 27, 2024 1:06 am

мерси за полезната инф
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





доминиращи тенденции в мъжката мода? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доминиращи тенденции в мъжката мода?   доминиращи тенденции в мъжката мода? Empty

Върнете се в началото Go down
 
доминиращи тенденции в мъжката мода?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Облекло :: Модни тенденции-
Идете на: