Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 онлайн консултациите с лекари?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
sunset
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 35
Age : 33
Населено място : Петрич
Registration date : 25.10.2023

онлайн консултациите с лекари? Empty
ПисанеЗаглавие: онлайн консултациите с лекари?   онлайн консултациите с лекари? EmptyПон Фев 12, 2024 3:27 pm

Здравейте. Необходим ми е консулт с лекар, а този при когото искам да отида няма часове скоро време. Препоръчаха ми онлайн консултациите. Никога до сега не съм прибягвала до такъв тип услуга. За това имам нужда от мнение. Какви са предимствата на онлайн консултациите с лекари? Моля споделете своя опит, ако имате такъв. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
https://bojestveni.com/
publicrelations
Напредвам
Напредвам
publicrelations


Other / Decline to state
Брой мнения : 76
Age : 26
Населено място : Пловдив
Registration date : 29.06.2023

онлайн консултациите с лекари? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: онлайн консултациите с лекари?   онлайн консултациите с лекари? EmptyВто Фев 13, 2024 7:44 pm

Привет. Онлайн консултациите могат да бъдат доста ползотворни за пациента. А предимствата им по мое мнение са доста: спестяване на време и средства, както и продължително чакане пред кабинет; откриване на здравословните проблеми навреме; намаляване на риска от зараза с инфекции, който е възможен при посещение на лечебно заведение. Прегледайте тази статия, тук има много подробна и полезна информация по въпроса. Успех.
Върнете се в началото Go down
https://pitagor.bg/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

онлайн консултациите с лекари? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: онлайн консултациите с лекари?   онлайн консултациите с лекари? EmptyПет Фев 16, 2024 11:38 am

много е важно това
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





онлайн консултациите с лекари? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: онлайн консултациите с лекари?   онлайн консултациите с лекари? Empty

Върнете се в началото Go down
 
онлайн консултациите с лекари?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: "Борба с природата" :: Здраве-
Идете на: