Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 какво е мнението ви за хоум офиса?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
publicrelations
Напредвам
Напредвам
publicrelations


Other / Decline to state
Брой мнения : 75
Age : 26
Населено място : Пловдив
Registration date : 29.06.2023

какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? EmptyПон Яну 22, 2024 3:16 pm

Здравейте! Сред вас има ли такива, които работят от вкъщи? Какви са предимствата на хоум офиса? Препоръчвате ли го или не? Извинявам се за многото въпроси, но ми отправиха предложение за такъв тип работа, а аз съм доста социална личност и не знам дали ще ми допадне.
Върнете се в началото Go down
https://pitagor.bg/
potrebitel24
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Male
Брой мнения : 131
Age : 23
Населено място : Varna
Registration date : 17.11.2022

какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? EmptyВто Яну 23, 2024 6:12 pm

Здравей! Вече две години работя от вкъщи. Мен лично ме устройва, защото съм с две малки деца и мога да им обръщам достатъчно внимание, но пък щом казвате, че сте социален човек не знам дали ще свикнете. Екипът на rabotlivko наскоро публикуваха статия за хоум офиса и доста добре са изложили позитивите на тази работа, погледнете статията!
Върнете се в началото Go down
https://www.vinoloze.com/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? EmptyЧет Яну 25, 2024 3:32 pm

хоум офисът е хубав, защото имаш време да си оправиш и изчистиш вкъщи или в обедната почивка да си свършиш работа, да сготвиш, напазаруваш
Върнете се в началото Go down
publicrelations
Напредвам
Напредвам
publicrelations


Other / Decline to state
Брой мнения : 75
Age : 26
Населено място : Пловдив
Registration date : 29.06.2023

какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? EmptyСъб Яну 27, 2024 4:31 pm

Благодаря ви за споделеното мнение! Определено позитивите, които изброявате изглеждат доста привлекателни. Може би трябва да пробвам, за да разбера дали е за мен тази работа!
Върнете се в началото Go down
https://pitagor.bg/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? EmptyПет Фев 02, 2024 12:54 am

дам, със сигурност
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





какво е мнението ви за хоум офиса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво е мнението ви за хоум офиса?   какво е мнението ви за хоум офиса? Empty

Върнете се в началото Go down
 
какво е мнението ви за хоум офиса?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Лайфстайл :: Социален живот-
Идете на: