Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 моля за съвет

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
richi
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Other / Decline to state
Брой мнения : 101
Age : 33
Населено място : Варна
Registration date : 18.07.2023

моля за съвет Empty
ПисанеЗаглавие: моля за съвет   моля за съвет EmptyСря Ное 22, 2023 11:28 pm

Здравейте. Скоро с моята половинка имаме годишнина. Подготвил съм сребърно бижу за подарък. Това, което ме притеснява е, че не съм особено романтичен, а искам монета на подаряването да е незабравим. Дайте ми съвет, как да направя момента на предаване на подаръка специален и незабравим? Ще очаквам вашите отзиви.
Върнете се в началото Go down
https://ski-bg.com/
qwerty11
Напредвам
Напредвам



Other / Decline to state
Брой мнения : 71
Age : 43
Населено място : Пловдив
Registration date : 18.07.2023

моля за съвет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет   моля за съвет EmptyЧет Ное 23, 2023 10:55 pm

Здравейте. Това, което мога да дам като идея е следнто. Опаковайте бижуто красиво в интересна и оригинална кутия, която ще увеличи вълнението при разпаковането. Добавете стилна картичка с пожелания, за да направите момента още по-специален. Изразете своите чувства и мисли защо избрахте точно това бижу. Споделете какво представлява то за вас и защо смятате, че е идеалният подарък за нея. Така ще засилите връзката и усещането за специален момент. Ако искате повече съвети, ще ги откриете тук evtinibijuta
Върнете се в началото Go down
https://evtinibijuta.com/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

моля за съвет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет   моля за съвет EmptyСря Яну 17, 2024 10:47 am

на какво се спря?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





моля за съвет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет   моля за съвет Empty

Върнете се в началото Go down
 
моля за съвет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Облекло :: Аксесоари-
Идете на: