Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 обзавеждане на детска/бебешка стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
billionaire
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 34
Age : 25
Населено място : София
Registration date : 02.11.2023

обзавеждане на детска/бебешка стая Empty
ПисанеЗаглавие: обзавеждане на детска/бебешка стая   обзавеждане на детска/бебешка стая EmptyСря Ное 08, 2023 11:42 pm

Привет. Живеем в чужбина от години и на скоро станахме родители. Но за отгеждането на детето ни, се налага да се пиберем в България. Така че ще е необходимо да закупим абсолютно всичко за бебето, още преди да се приберем. И т.к. не искам да ангажирам бабите с ходене по магазини и носене на торби, ми се иска да поръчам всичко онлайн. Може ли да ми предложите сайт на детски магазин, където се предлага всичко от до за бебето? Ще съм изключително блаодарна, защото честно казано не съм много запозната с този вид магазини в България. Благодаря на отзовалите се.
Върнете се в началото Go down
https://www.calistotours.bg/
potrebitel24
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Male
Брой мнения : 131
Age : 23
Населено място : Varna
Registration date : 17.11.2022

обзавеждане на детска/бебешка стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обзавеждане на детска/бебешка стая   обзавеждане на детска/бебешка стая EmptyЧет Ное 09, 2023 12:23 pm

Здравейте. Честито за бебчето. И аз съм на мнение, че пазаренето на всичко за едно бебе си е голям ангажимент и ви поздравявам за това, че сама искате да се справите със ситуация. За моите деца, аз пазаряпочти всичко от магазините на Рая тойс. Предлагат и онлайн пазаруване. Предлагат абсолютно всичко необходимо за едно малко бебе. Повече информация ще откриете тук
Върнете се в началото Go down
https://www.vinoloze.com/
billionaire
Ентусиаст
Ентусиаст



Other / Decline to state
Брой мнения : 34
Age : 25
Населено място : София
Registration date : 02.11.2023

обзавеждане на детска/бебешка стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обзавеждане на детска/бебешка стая   обзавеждане на детска/бебешка стая EmptyВто Ное 28, 2023 12:31 pm

Много ви благодаря за насоката към този магазин. Намерихме абсолютно всичко, което ни беше необходимо и вече сме подготвили всичко необходимо за живота на бебето ни в България.
Върнете се в началото Go down
https://www.calistotours.bg/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

обзавеждане на детска/бебешка стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обзавеждане на детска/бебешка стая   обзавеждане на детска/бебешка стая EmptyПет Яну 12, 2024 2:02 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





обзавеждане на детска/бебешка стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обзавеждане на детска/бебешка стая   обзавеждане на детска/бебешка стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
обзавеждане на детска/бебешка стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Обзавеждане :: Детската стая-
Идете на: