Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 грижа за бебешката кожа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
sunset123
Напредвам
Напредвам



Other / Decline to state
Брой мнения : 60
Age : 33
Населено място : Петрич
Registration date : 22.10.2023

грижа за бебешката кожа Empty
ПисанеЗаглавие: грижа за бебешката кожа   грижа за бебешката кожа EmptyВто Окт 24, 2023 11:08 pm

Здравейте. След няколко месеца, ще си имаме бебче, което ще ни е първо. За това все още не съм запозната в детайли с всичко свързано с неговото отглеждане. Чувам от други майки различни неща, но искам да съм напълно информирана. Основното, което ме интересува е защо бебешката кожа изисква специална грижа? Какви са причините, които налагат използване на специална бебешка козметика? Ще съм благодарна да се отзовете с повече информация. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
https://gumi1.bg/
Prada99
Напредвам
Напредвам



Other / Decline to state
Брой мнения : 85
Age : 24
Населено място : София
Registration date : 18.07.2023

грижа за бебешката кожа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: грижа за бебешката кожа   грижа за бебешката кожа EmptyСря Окт 25, 2023 10:15 pm

Привет. Като цяло бебешката кожа, особено при новородението е доста деликатна и изисква специална грижа и козметика. Тази необходимост се налага по няколко причини: деликатения епидермис на бебето, недоразвитата защитна бариера на горния слой на кожата на детето и високата чувствителност към външни влияния. Повече информация ще откриеш в този сайт newderma.bg Там има много подробно описание на всичко, което те интересува по въпроса с бебешката козметика. Леко раждане.
Върнете се в началото Go down
https://rs-auto.bg/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

грижа за бебешката кожа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: грижа за бебешката кожа   грижа за бебешката кожа EmptyСъб Ное 11, 2023 11:55 am

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





грижа за бебешката кожа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: грижа за бебешката кожа   грижа за бебешката кожа Empty

Върнете се в началото Go down
 
грижа за бебешката кожа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: "Борба с природата" :: Здраве-
Идете на: