Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 събирам мнения за закачалки за баня

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
qwerty11
Напредвам
Напредвам



Other / Decline to state
Брой мнения : 71
Age : 43
Населено място : Пловдив
Registration date : 18.07.2023

събирам мнения за закачалки за баня Empty
ПисанеЗаглавие: събирам мнения за закачалки за баня   събирам мнения за закачалки за баня EmptyПет Окт 13, 2023 9:20 pm

Привет. Наскоро довършихме ремонта в банята си. Направихме всичко във морски мотиви, но изпитвам затруднения с намирането на подходящи закачалки. Някой може ли да сподели, дали е виждал да се предлагат някъде такива закачалки? Ще съм много благодарна.
Върнете се в началото Go down
https://evtinibijuta.com/
Gencho863
Новак
Новак



Male
Брой мнения : 18
Age : 24
Населено място : Pleven
Registration date : 10.06.2023

събирам мнения за закачалки за баня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: събирам мнения за закачалки за баня   събирам мнения за закачалки за баня EmptyСъб Окт 14, 2023 8:07 pm

Здравейте. Аз имам семейна къща за гости на морето, която е изцяло в морски стил. Има ето такива закачалки https://ramois.com/image/cache/catalog/aksesoari-banya/djesur/zlato/zakachalka-za-karpi-zlato-1200x1200w.jpg.webp Закупихме ги от Рамоис. Надявам се да ти допадат и да съм помогнал.
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1132
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

събирам мнения за закачалки за баня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: събирам мнения за закачалки за баня   събирам мнения за закачалки за баня EmptyСъб Ное 11, 2023 12:19 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





събирам мнения за закачалки за баня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: събирам мнения за закачалки за баня   събирам мнения за закачалки за баня Empty

Върнете се в началото Go down
 
събирам мнения за закачалки за баня
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Обзавеждане :: Банята-
Идете на: