Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 частна или държавна болница да избера

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
richi
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Other / Decline to state
Брой мнения : 101
Age : 33
Населено място : Варна
Registration date : 18.07.2023

частна или държавна болница да избера Empty
ПисанеЗаглавие: частна или държавна болница да избера   частна или държавна болница да избера EmptyСъб Авг 26, 2023 11:17 pm

Здравейте. Имам здраволсловен поблем, който все още не е диагностициран, а времето минава и аз се притеснявам. Моля за мнения, дали е по-добре да изберем частна болница за диагостика и лечение на конкретно заболяване? Благодаря на отзовалите се.
Върнете се в началото Go down
https://ski-bg.com/
potrebitel24
Влизам в ритъм
Влизам в ритъм



Male
Брой мнения : 131
Age : 23
Населено място : Varna
Registration date : 17.11.2022

частна или държавна болница да избера Empty
ПисанеЗаглавие: частна или държавна болница да избера   частна или държавна болница да избера EmptyНед Авг 27, 2023 10:10 am

Здравейте. Не е приятно когато се случи така, казвам го от личен опит. И аз като вас накрая се обърнах към частно болнично заведение и проблемът намери своето решение. Посетет този сайт privatehospitals там ще намерите много голям обем от информация във връзка с частните болници.
Върнете се в началото Go down
https://www.vinoloze.com/
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1141
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

частна или държавна болница да избера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: частна или държавна болница да избера   частна или държавна болница да избера EmptyВто Ное 21, 2023 12:55 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





частна или държавна болница да избера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: частна или държавна болница да избера   частна или държавна болница да избера Empty

Върнете се в началото Go down
 
частна или държавна болница да избера
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: "Борба с природата" :: Здраве-
Идете на: