Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Декоративни свещи

Go down 
+4
bo3
jejejy
harizma
siesta_del_sol
8 posters
АвторСъобщение
siesta_del_sol
Напредвам
Напредвам
siesta_del_sol


Female
Брой мнения : 70
Age : 34
Населено място : София
Registration date : 13.01.2007

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyНед Яну 14, 2007 4:48 pm

Идеален подарък както и за самите Вас, така и за любим човек.Те радват окото,даряват със спокойствие и приятен аромат.

Декоративни свещи 33Оранжева свещ в етно стил с два фитила и аромат на портокал. Окрасена с различни видове семена. Декоративни свещи 27Една наистина красива изработка, носеща ориенталски дух.
Декоративни свещи 51Приятна комбинация на различни неща от ежедневието, като например грах, слама ... Повече от добре се вписва в атмосферата на чил-аут помещения, а защо не и в градината, или измежду саксиите в хола.
Декоративни свещи 52Приятен пример за малка и изискана свещ, Тъмно зелено съчетано със малки цветчета, и всичко това някак си напомя за Ирландия.
Декоративни свещи 49Отново комбинация на различни неща от ежедневието,например кафе и листа.
Декоративни свещи 35Красива свещ в етно стил и специална декорация.
Декоративни свещи 41Една свещ в класически черен цвят с красиви кръгове, които напомнят вълни в езеро или кръгчета от цигарен дим.
Декоративни свещи 40Черна свещ тухла с гръцка декорация. Една наистина красива изработка!
Декоративни свещи 46Една красива свещ в азиатски стил.(с антитабак)

source:svesht.com

_________________
Първо удоволствието и почивката,а после работата...ако остане време Wink
Върнете се в началото Go down
https://b-stylish.niceboard.com
harizma
Новак
Новак
harizma


Female
Брой мнения : 22
Age : 52
Населено място : Бургас
Registration date : 14.01.2007

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyНед Яну 14, 2007 8:11 pm

Обожавам свещи .
Много държа на аромата по принцип и в частност.Обаче не съм наясно всеки аромат за какво спомага.Тука ми липсва информация ,а досега все улучвам едни продавачки които много,много не им се говори. flower
Върнете се в началото Go down
siesta_del_sol
Напредвам
Напредвам
siesta_del_sol


Female
Брой мнения : 70
Age : 34
Населено място : София
Registration date : 13.01.2007

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyПон Яну 15, 2007 1:41 am

harizma написа:
Обожавам свещи .
Много държа на аромата по принцип и в частност.Обаче не съм наясно всеки аромат за какво спомага.Тука ми липсва информация ,а досега все улучвам едни продавачки които много,много не им се говори. flower

Готово,постнах темата "Ароматерапия" в "Козметика",надявам се да съм полезна,макар материалът да не е съвсем изчерпателен.study

Иначе свещите и без аромат ми харесват,те са си украшение.Моята мечта е да имам прекрасна дневна и вместо секция-скринове и плоскости,на които да наредя безброй свещи...дори няма да посмея да ги запаля Very Happy

Декоративни свещи Vektor10

_________________
Първо удоволствието и почивката,а после работата...ако остане време Wink
Върнете се в началото Go down
https://b-stylish.niceboard.com
jejejy
Новак
Новак



Female
Брой мнения : 5
Age : 42
Населено място : Stara Zagora
Registration date : 07.04.2009

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyВто Май 26, 2009 5:08 pm

готини са
Върнете се в началото Go down
bo3
Новак
Новак



Female
Брой мнения : 5
Age : 35
Населено място : Sofia
Registration date : 28.06.2010

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyПон Юни 28, 2010 1:59 pm

Някои ароматни свещи изглеждат добре, но когато са запалени ароматът им никак не е приятен. След последната ароматна свещ едва проветрих вкъщи. Затова вече предпочитам да ги използвам единствено за декорация - и има толкова красиви :}
Върнете се в началото Go down
love_make_up
Новак
Новак
love_make_up


Female
Брой мнения : 11
Age : 37
Населено място : Sofia
Registration date : 25.04.2010

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyПон Авг 02, 2010 4:50 pm

bo3 написа:
Някои ароматни свещи изглеждат добре, но когато са запалени ароматът им никак не е приятен. След последната ароматна свещ едва проветрих вкъщи. Затова вече предпочитам да ги използвам единствено за декорация - и има толкова красиви :}

На мен винаги ми е жал да ги запаля - толкова са красиви, предпочитам ги за декорация Smile За аромат си служа с малките свещи, които вече се продават навсякъде Smile
Върнете се в началото Go down
ivapenkova
Новак
Новак



Female
Брой мнения : 7
Age : 37
Населено място : Враца
Registration date : 05.01.2011

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyСря Яну 05, 2011 2:32 pm

И аз имам ароматни свещи,не ги паля често,понякога на празници по масата ги нареждам и запалвам,някои са ми за красота,то просто ми е кофти да запаля свещ в формата на бяло мече примерно. Имам и ароматни масла,такива които при нагряване ароматизират стаята(капват се върху стъкло на специален за целта свещник,отдолу се нгравя маслото със запалена свещ)
Върнете се в началото Go down
PuddleOfmudD
Новак
Новак
PuddleOfmudD


Female
Брой мнения : 13
Age : 33
Населено място : plovdiv
Registration date : 23.10.2013

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyЧет Ное 14, 2013 6:46 pm

Обожавам ароманти свещи и всякакви такива глезотийки , с които да придам уюта вкъщи sunny 
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyЧет Авг 27, 2020 1:39 pm

постоянно паля свещи в нас

коя ви е любимата марка свещи? Любим аромат?
smsc,кучешки лай,шейкър,кореново лечение на зъб цена
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyПет Фев 18, 2022 2:53 pm

аз много харесвам янки кендълс...божествени са
душ гел,порцеланови чинии,пликове за завивка,кутии за храна
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyПет Апр 29, 2022 10:05 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyСря Юни 15, 2022 2:07 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyВто Юли 12, 2022 1:16 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи EmptyСря Авг 10, 2022 5:26 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Декоративни свещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декоративни свещи   Декоративни свещи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Декоративни свещи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Обзавеждане :: Декорация-
Идете на: