Be Stylish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be Stylish

стил в облеклото,обзавеждането и начина на живот
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Декориране на детска стая

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
siesta_del_sol
Напредвам
Напредвам
siesta_del_sol


Female
Брой мнения : 70
Age : 34
Населено място : София
Registration date : 13.01.2007

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyНед Яну 14, 2007 3:49 pm

Декориране на детска стая 01_15310
Декориране на детска стая Eka00010
Когато ви предстои да декорирате детска стая, подходът ви трябва да бъде съвсем различен от декориране на спалня за възрастни. Това е, защото детската стая трябва да отрази индивидуалността на детето, не вашата.

За децата, тяхната стая е място, където играят, четат, слушат музика, мечтаят или се усамотяват понякога. Така че използването на тези осем стратегии ще ви помогнат да създадете място, което ще направи щастливи и двамата:

1. Говорете с детето си. Разберете на какви занимания и мечти се радва; какъв е любимият му цвят; и какво е уникалното в неговата индивидуалност, това ще бъде основата за изграждане.

2. Позволете на детето си да помага. Нека да изкаже мнението си за цветовете, мебелите и как иска да бъдат разположени.

3. Направете стаята мултифункционална. Откакто децата използват стаята си за много дейности освен за сън, трябва да има няколко различни зони, като пространство за игра, пространство за четене и пространство за забавление.

4. Обърнете внимание на местата за прибиране. Опитайте да поставите полици, големи декоративни плетени кошници, пластмасови прозрачни кутии и килер, който има много рафтове и закачалки.

5. Използвайте опростени декорации за прозорците. Избягвайте дългите драперии. Щори, транспаранти и къси завеси са по-безопасния избор. Мебелите да бъдат многофункционални и десените да се повтарят в други предмети в стаята, като възглавници, кувертюри, абажури, набори на леглото и т.н.

6. Изберете правилното осветление. Осветлението в детската стая трябва да включва светлина за писане на домашни и четене, както и приглушена – за по-усамотените моменти. Нощната лампа също е важна.

7. Използвайте тапети или боя да допълните колорита и натюрела. Може да поставите своеобразни бордюри в горния край на стените или облаци и звезди на тавана.

8. Позволете на детето да избере композиционната тема. Ето няколко: забавна стая на пожарна, звездна нощ, ангели, дъги, еднорози, бейзбол, спалня на принцеса, подводен пейзаж, космос, състезателни коли, самолети, влакове, мотиви от джунгла, магьосници и дракони, и динозаври.

Декорирайки с детето, ви се предлага страхотна възможност да проявите веселата си страна, като изградите незабравими семейни отношения, така че забавлявайте се!

още впечатляващи идеи за обзавеждане и декорация на детската стая:http://be-stylish.dir.bg/_wm/gallery/?df=112862&GDirId=48a7cd242396e26a3e750f3077de7a85

source:zadecata.com

_________________
Първо удоволствието и почивката,а после работата...ако остане време Wink
Върнете се в началото Go down
https://b-stylish.niceboard.com
amber
Новак
Новак
amber


Female
Брой мнения : 14
Age : 48
Населено място : Варна
Registration date : 16.01.2007

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyСря Яну 17, 2007 12:24 am

Тази първата е жестока.Идеята с цветето е невероятна.Повечето детски стаи са супер еднообразни,но тази наистина ме грабна.
Върнете се в началото Go down
http://www.amber-bg.com
siesta_del_sol
Напредвам
Напредвам
siesta_del_sol


Female
Брой мнения : 70
Age : 34
Населено място : София
Registration date : 13.01.2007

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyСря Яну 17, 2007 2:15 pm

Декориране на детска стая T5_1191199

тази като я видя и се сещам за теб Smile прилича на ателие sunny

_________________
Първо удоволствието и почивката,а после работата...ако остане време Wink
Върнете се в началото Go down
https://b-stylish.niceboard.com
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyПон Авг 24, 2020 9:06 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyНед Юни 05, 2022 12:02 pm

Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyСря Яну 11, 2023 12:11 pm

Върнете се в началото Go down
irinastefanova825
Новак
Новак



Female
Брой мнения : 16
Age : 34
Населено място : Plovdiv
Registration date : 05.03.2023

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyЧет Юли 20, 2023 10:58 pm

хубави и интерактивни играчки като например образователен компютър глобус
Върнете се в началото Go down
optimeon
Това е любимият ми форум
Това е любимият ми форум



Female
Брой мнения : 1121
Age : 28
Населено място : София
Registration date : 29.06.2020

Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая EmptyСъб Юли 29, 2023 2:18 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Декориране на детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Декориране на детска стая   Декориране на детска стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Декориране на детска стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be Stylish :: Обзавеждане :: Детската стая-
Идете на: